18 Ağustos 2022 Perşembe

ABD'DE GÖZ DOKTORLARI NE KADAR KAZANIYOR - HOW MUCH EYE DOCTORS EARN IN THE USA

HOW MUCH EYE DOCTORS EARN IN THE USA, göz doktoru, göz muayenesi, harfler, güzel göz, USA, abd, New York

Göz Doktoru

Amerika’da en yüksek maaş alarak en çok kazanabileceğiniz mesleklerden biri göz doktorluğu olabilir. Göz doktorları, hastanın gözünü muayene etmekte, olası hastalıkları saptamakta ve bunlar için tedavi önerileri sunmaktadır. Göz doktorları ABD’de yılda en az 128 bin dolar maaş almaktadır. Bu da vergiden sonra yaklaşık 90 bin dolar kazandıkları anlamına gelir. İki haftada bir neredeyse 4000 dolarlık ödeme çeki almaktadırlar. Haftada da en az 2000 dolar kazanıyorlar.
Tabi ki göz doktoru olmak kolay değil, çok ciddi bir çalışma emek ve birikim isteyen bir eylem. Fakat lisansınızı aldıktan sonra iş bulmak ve senede 128 bin dolar kazanmak bir hayal değil. Üstelik çok tecrübeli doktorlarda bu rakamın 200 bin doları geçtiğini de görmekteyiz.
Saatlik Ortalama Ücret: 60 dolar

HOW MUCH EYE DOCTORS EARN IN THE USA 

Ophthalmologist One of the professions where you can earn the most with the highest salary in America may be an ophthalmologist. Ophthalmologists examine the patient's eyes, identify possible diseases and offer treatment recommendations for them. Ophthalmologists earn at least $128,000 per year in the United States. That means they earn about $90,000 after tax. They receive payment checks for almost $4000 every two weeks. They also earn at least $2000 a week.

Of course, being an ophthalmologist is not easy, it is an action that requires serious work, effort and experience. But finding a job and earning $128,000 a year after getting your license is not a dream. Moreover, we see that this figure exceeds 200 thousand dollars in highly experienced doctors. 
Average Hourly Wage: $60

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder