25 Ekim 2019 Cuma

Seçimler Kavga Aracı Olmasın! (Muhsin Yazıcıoğlu)"Seçimler kavga aracı olmasın. Sel gider kumu kalır...'' diyordu. Kalp kırmadan, gönül kazanarak yürüyordu... "Seçimler kavga aracı olmasın. Sel gider kumu kalır. Bu seçim de gidecek sizler akraba olarak, komşu olarak kalacaksınız"(Son Miting Çağlayancerit 25 Mart 2009)
Muhsin Yazıcıoğlu 1954 - 2009
Muhsin Yazıcıoğlu

...Bir hayalim var; Bütün vatandaşlarımızın ay yıldızlı bayrağın altında şerefle yaşadığı, bir TÜRKİYE hayal ediyorum. Bir hayalim var; Başını örtenle açanın aynı üniversitede yasaksız, kavgasız kardeşçe yaşadığı bir ülke hayal ediyorum. Bir hayalim var; Kürt, Türkmen, Alevi, Sunni ayrımı olmadan. Zengin, fakir, yoksul ayrıcalığı görülmeden imtiyazsız, sınırsız kaynaşmış bir TÜRKİYE istiyorum. Kısacası balkanlardan çin seddine kadar kaynaşmış güçlü bir TÜRK dünyası hayal ediyorum.
1- Zulüm Azrail olsa da hep Hakk'ı tutacağım. Mukaddes, davalarda ölüm bile güzeldir.
2- Bir elinde Bilgisayar, Bir elinde KUR'AN olsun.
3-Namlusunu millete çeviren tanka selam durmam.
4-Ölüm inançsız insanlar için korkunç bir sondur ama inananlar için ne kadar zevkli bir başlangıçtır!
5-Benim adım Muhsin Yazıcıoğlu ! Bana baskı sökmez ! Bizim Allah'tan başka kimseden korkumuz yok.
6-Bir saniyesine bile hakim olmadığınız bir dünya için;bu kadar fırıldak olmanın anlamı yoktur.
7-Ben Türk’üm, Türk esir olmaz. Ben Türk’üm, Türk Devletsiz olmaz. Ben Türk’üm, Türk Bayraksız olmaz. Ben Türk’üm, Türk Ezansız olmaz. Ben Türk’üm, Türk Hürriyetsiz olmaz.
8-Değerli Arkadaşlar Benim adım Muhsin Yazıcıoğlu, Ben bir ileri bir geri gitmem. Bugün söylediklerimi iktidara gelince unutmam. Futbol oynamadığım için sıkışınca en önemli konularda mutabakat lazım diye topu taca atmam.Çözerim dediğim meseleleri çözerim.Çalım atmayı bilmem.
9-Haksız bir dava uğruna sultanlık yapacağıma, Gerekirse haklı davada tek başıma yürüyeceğimi söylüyorum.
10-Ben Avrupa Birliği kapısında zorlanan, aşağılanan Türkiye istemiyorum.Ben kendi medeniyetimle olurum. Ben yeniden Tük-İslam medeniyetinin inşaatını istiyorum.
11-Evet adım Muhsin Yazıcıoğlu,Bende ve arkadaşlarımda döneklik olmaz.Biz inandığımızı yaptık.İnandığımızı yapmaya devam ediyoruz.
12-Böldürtmeyeceğiz,Soydurtmayacağız,Türkiyemize, Mirastarlarımıza herşeyiyle sahip çıkacağız. Var mısınız? VARIZ
Muhsin Yazıcıoğlu

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder