23 Kasım 2016 Çarşamba

AÇIKLAMA

Değerli arkadaşlar, ben Ülkücü Camia'da yetişmiş Türk-İslam Ülküsüne inanan birisiyim. Kendimi, fikirlerimi ifade etmekten hiçbir zaman çekinmedim gizlemedim. İçinde İslam olmayan kuru bir milliyetçiliğe hep karşı çıktım, Allah ve Resulü (sas)'ne inanan herkesi kardeşim bildim. Bu düşüncelerim dünde böyleydi, bu günde böyle, inşaAllah yarın da böyle olacak, Hangi camiadan olursa olsun Allah ve Resulü (sas)'ne inanan herkesi hep kucakladı ve yine kucaklamaya devam edeceğim.
Yıllardır, doğru olanı destekledim yanlış olanı eleştirdim iktidarda olsa kendi camiamızın önde gelenleri de olsa eleştiri gerekiyorsa eleştirdim. Düşüncelerimi açıkça savundum. Ancak bu süreçte yıllardır birlikte çalıştığımız kişilerin bile ne olur ne olmaz diye sosyal medya hesaplarından çıkarttığını hatta engellediğini üzülerek gördüm. İsim belirtmeyeceğim o yalaka şahsiyetsizler kendilerini iyi bilirler. Ama şunu söyleyim yarın yalakalık yaptığınız noktalarda umduğunuzu bulamayınca bize dönüp tekrar yanasmaya arkadaş, kardeş, abi, demeye çalısmayın zira ortalıkta bişi yokken böyle davrananlar gerçek bir sıkıntıyla karşılaşınca zaten hemen satarlar. Allah bize böyle tipleri tanıma imkanı verdi diye düşünüyorum.
Sosyal medyada bulunma amacım Dinimize Vatanımıza Milletimize hizmet etmek. Yine bu amaçla çalışmaya faydalı olmaya devam edeceğim İnşaAllah.
Böyle bir açıklama yapmak zorunda kaldığım için ve vaktinizi aldığım için hakkınızı helal edin ama gerekiyordu. Selam ve dua ile. Allah'a emanet olun...
(Şükrü Aygün)